O mnie

Joanna Składanowska

PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

 

Zapraszam Cię do świata barw i kolorów

Mam na imię Joanna i jestem architektem wnętrz. Tworzę przestrzenie, w których chce się mieszkać, odpoczywać i budować najpiękniejsze wspomnienia. Projektowanie prac wizualnych fascynowało mnie od zawsze. Pasja zaprowadziła mnie na Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi i kierunek – architekturę wnętrz. Niedługo później zaczęłam pracę z klientami w biurach projektowych w Warszawie. Z czasem postawiłam na własne pomysły i projekty wymarzonych wnętrz. Właśnie tak powstała pracownia – Odrobina Koloru.

W codziennej pracy inspiruję się barwami, które nie tylko tworzą charakter przestrzeni, ale też wpływają na nastrój i samopoczucie. Moje projekty wyróżniają świeże koncepcje i trendy, które łączę z ponadczasową klasyką. Stawiam na niebanalne dodatki, a także przełamane tonacje i odcienie kolorów, dzięki którym powstają oryginalne, piękne i jednocześnie funkcjonalne wnętrza.

Doradzam i wspieram moich klientów na każdym etapie projektu – niezależnie od tego, czy chcesz wziąć remont we własne ręce, zlecić projekt od „A” do „Z”, czy wykonać zmiany w projekcie mieszkania.

Wykańczasz i urządzasz pierwsze mieszkanie? Masz do zaprojektowania wnętrza domu? A może dopiero rozważasz remont lub nie wiesz, jak zabrać się za zmiany w wystroju. Jesteś w dobrym miejscu, stworzę dla Ciebie projekt na miarę Twoich potrzeb i budżetu. Działam na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego lub zdalnie, bez względu na lokalizację.

Joanna Składanowska