Mieszkanie 46m2, Wa-wa

Galeria realizacji 

Słowo klucz tej realizacji to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Bazą do pięknych sztukaterii ściennych i sufitowych są jasne, stonowane barwy. Naturalny, drewniany parkiet ułożony w jodełkę francuską łączy się z głębokim zielonym kolorem posadzki w holu i kuchni. Połączenie kolorystyczne, które śmiało możemy dostrzec w naturze dodatkowo uszlachetniają wysokiej jakości materiały.

Białe szafki w kuchni ozdobione frezowanymi frontami nawiązują do zabudowy w łazience oraz mebli w sypialni. O ile w łazience zauważymy kolejny element łączący to pomieszczenie z całością w postaci ciemnozielonych kafelków ułożonych we wzór jodełki, tak w sypialni więcej akcentów kolorystycznych nie ma. Właściciele chcieli, aby to pomieszczenie pełniło funkcję wyciszającą i zamiast rozpraszających detali wybrali stonowaną kolorystykę.

Powtarzającym się motywem we wszystkich pomieszczeniach są złote elementy takie jak uchwyty, metalowa rama nad kominkiem czy armatura w łazience. Złoty kolor pięknie łączy się z jasnymi barwami wnętrza – bielą i beżem oraz dodaje klasy elementom użytkowym jak bateria prysznicowa czy klamki.